Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

 hypoteční kalkulačka

Kladno - 1 600 000 Kč | 2,79%, Praha 9 - 4 080 000 Kč | 2,79%, Praha 1 - 8 900 000 Kč | 2,89%, Svitavy - 950 000 Kč | 2,99%,
*realizované úrokové sazby našich klientů
Brno - 1 200 000 Kč | 2,49%, Praha 4 -  3 100 000 Kč | 2,79%, Praha 7 - 300 000 Kč | 2, 99%, Praha 2 -  6 000 000 Kč | 2,99%,
*realizované úrokové sazby našich klientů

Úrokové sazby hypoték - červen 2019

Hypoindex - FINCENTRUM HYPOINDEX hodnotí vývoj cen hypoték v rámci českých bank (více na www.hypoindex.cz).
Brokerindex - hodnotí vývoj cen hypoték zprostředkovaných vybranými hypotečními makléři, členy Asociace hypotečních makléřů (AHM). Objem produkce členů AHM činí každoročně několik desítek miliard korun.

Hypoindex: 2,76 %     Brokerindex: 2,66 %   Úspora:  30 000 Kč*

*úspora realizovaná při splatnosti 25 let, při výši hypotéky 2 000 000 Kč a konstantních podmínkách úvěru

Požádat makléře o nabídku

Úrokové sazby hypoték

Hypotéky se v pololetí snaží dohnat novoroční propad, kdeže ale loňské sněhy jsou. Přestože zájem o hypoteční úvěry roste, k loňským číslům má hypoteční trh daleko.

Číst dál...

Ani květen nepřinesl zdražení a navzdory předpovědím jsou hypoteční úvěry opět o něco levnější. Klienti na zlevnění slyší a zájem o hypotéky roste.

Číst dál...

 Hypotéky se otřepaly z novoročního nárůstu úrokových sazeb a už třetí měsíc po sobě zlevňují. Přesto je zájem o nové hypoteční úvěry nižší.

Číst dál...

Venku krásně, všechno kvete a skvěle se daří i hypotékám. Hypoteční sazby neposlechly predikce a vydaly se po čase opět dolů.

Číst dál...

Jarní slunce sice roztavilo lednovou tříprocentní hranici, celkově se však hypoteční trh drží v chladu. Zájem o hypotéky v únoru malinko vzrostl, úrokové sazby se díky slevám drobně snížily.

Číst dál...

 V lednu byl o hypotéky vždycky menší zájem, letos však žadatelé o hypoteční úvěry pauzírují ještě víc. A tak se dá říci, že počátkem roku neklesaly jen venkovní teploty, ale na bodu mrazu se ocitl i celý hypoteční trh.

Číst dál...

Tak a máme loňský rok definitivně za sebou. Tedy aspoň co se hypotečních čísel týče. Podle dat Fincentrum Hypoindexu hypotéky zdražují nejrychleji za posledních deset let.

Číst dál...

Zima je v plném proudu, ochlazení zaznamenal i hypoteční trh. V listopadu se již projevila regulační opatření centrální banky. Zatímco úrokové sazby hypoték raketově rostou, zájem klientů o hypoteční úvěry opadá.

Číst dál...

 S prvními sněhovými vločkami přichází další zdražování hypoték. V říjnu se však nejenom zvedaly úrokové sazby hypoték, ale výrazně posílily i počty nově sjednaných smluv.

Číst dál...

Září bylo neobyčejně slunné, na výsluní se hřály i hypotéky. Přestože úrokové sazby hypoték plíživě rostou, chystané omezení hypotečních úvěrů přivedlo do bank nejvíce klientů v letošním roce.

Číst dál...