Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

 hypoteční kalkulačka

Kladno - 1 600 000 Kč | 2,79%, Praha 9 - 4 080 000 Kč | 2,79%, Praha 1 - 8 900 000 Kč | 2,89%, Svitavy - 950 000 Kč | 2,99%,
*realizované úrokové sazby našich klientů
Brno - 1 200 000 Kč | 2,49%, Praha 4 -  3 100 000 Kč | 2,79%, Praha 7 - 300 000 Kč | 2, 99%, Praha 2 -  6 000 000 Kč | 2,99%,
*realizované úrokové sazby našich klientů

Úrokové sazby hypoték - listopad 2019

Hypoindex - FINCENTRUM HYPOINDEX hodnotí vývoj cen hypoték v rámci českých bank (více na www.hypoindex.cz).
Brokerindex - hodnotí vývoj cen hypoték zprostředkovaných vybranými hypotečními makléři, členy Asociace hypotečních makléřů (AHM). Objem produkce členů AHM činí každoročně několik desítek miliard korun.

Hypoindex: 2,35 %     Brokerindex: 2,22 %    Úspora:  40 000 Kč*

*úspora realizovaná při splatnosti 25 let, při výši hypotéky 2 000 000 Kč a konstantních podmínkách úvěru

Požádat makléře o nabídku

 

Úrokové sazby hypoték

Zdá se, že hypoteční banky už se snižováním úrokových sazeb končí. Navzdory konkurenčnímu boji už nemají kde brát. Cena peněz na mezibankovním trhu roste.

Číst dál...

S postupujícím podzimem klesají nejen venkovní teploty, ale v propadu pokračují i hypoteční sazby.  To není ostatně nic nového, úrokové sazby klesají po celý letošní rok, konečně se však z letního lenošení probudili zájemci o hypotéky a po delší době hlásí banky nárůst nově sjednaných smluv.

Číst dál...

Ani v devátém měsíci letošního roku se pád úrokových sazeb hypoték nezastavil. Zlevňují takřka všechny hypoteční banky, můžeme se setkat dokonce i se sazbou těsně pod hranicí dvou procent. Hypoteční trh však navzdory tomu nijak dramaticky neožívá.

Číst dál...

Už sedmý měsíc v řadě hypotéky zlevňují. Přesto se hypotečnímu trhu nedaří tak, jako v předchozích letech.

Číst dál...

Venkovní teploty již zdá se definitivně opustily tropické hodnoty, podobně klesají i úroky hypotečních úvěrů a navzdory snahám bank upadá i zájem klientů.

Číst dál...

Hypotéky se v pololetí snaží dohnat novoroční propad, kdeže ale loňské sněhy jsou. Přestože zájem o hypoteční úvěry roste, k loňským číslům má hypoteční trh daleko.

Číst dál...

Ani květen nepřinesl zdražení a navzdory předpovědím jsou hypoteční úvěry opět o něco levnější. Klienti na zlevnění slyší a zájem o hypotéky roste.

Číst dál...

 Hypotéky se otřepaly z novoročního nárůstu úrokových sazeb a už třetí měsíc po sobě zlevňují. Přesto je zájem o nové hypoteční úvěry nižší.

Číst dál...

Venku krásně, všechno kvete a skvěle se daří i hypotékám. Hypoteční sazby neposlechly predikce a vydaly se po čase opět dolů.

Číst dál...

Jarní slunce sice roztavilo lednovou tříprocentní hranici, celkově se však hypoteční trh drží v chladu. Zájem o hypotéky v únoru malinko vzrostl, úrokové sazby se díky slevám drobně snížily.

Číst dál...