Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

 hypoteční kalkulačka

Kladno - 1 600 000 Kč | 2,79%, Praha 9 - 4 080 000 Kč | 2,79%, Praha 1 - 8 900 000 Kč | 2,89%, Svitavy - 950 000 Kč | 2,99%,
*realizované úrokové sazby našich klientů
Brno - 1 200 000 Kč | 2,49%, Praha 4 -  3 100 000 Kč | 2,79%, Praha 7 - 300 000 Kč | 2, 99%, Praha 2 -  6 000 000 Kč | 2,99%,
*realizované úrokové sazby našich klientů

Úrokové sazby hypoték - říjen 2020

Hypoindex - FINCENTRUM HYPOINDEX hodnotí vývoj cen hypoték v rámci českých bank (více na www.hypoindex.cz).
Brokerindex - hodnotí vývoj cen hypoték zprostředkovaných vybranými hypotečními makléři, členy Asociace hypotečních makléřů (AHM). Objem produkce členů AHM činí každoročně několik desítek miliard korun.

Hypoindex: 2,02 %     Brokerindex: 1,89 %    Úspora:  58 000 Kč*

*úspora realizovaná při splatnosti 25 let, při výši hypotéky 2 500 000 Kč a konstantních podmínkách úvěru

Požádat makléře o nabídku

 

Úrokové sazby hypoték

Ani říjen na hypotečním trhu nezahálel a čísla ukazují, že by letošní rok navzdory koronaviru mohl být pro hypotéky velmi úspěšný. 

Číst dál...

Hypotéky jsou, zdá se, proti novému koronaviru imunní. Září potvrdilo, že letos zbývá hypotečnímu trhu k rekordu už jen malý krok.

Číst dál...

S blížícím se koncem léta se opět zvýšil zájem klientů o hypoteční úvěry. Srpen slaví rekordní úspěch.

Číst dál...

Letos se hypotéky o prázdninách nepovalují, naopak, a navíc koronaviru navzdory, trhá hypoteční trh rekordy.

Číst dál...

S příchodem léta se konečně probudil hypoteční trh, zájem o hypotéky roste, pokračuje trend rostoucí průměrné výše hypotečního úvěru a pro klienty skvělá zpráva: úrokové sazby hypoték stále klesají.

Číst dál...

Pandemie zasáhla hypoteční trh do té míry, že se květen stal co do počtu poskytnutých hypotečních úvěrů nejslabším pátým měsícem v roce za uplynulé desetiletí. I přes zrychlující se pokles úrokových sazeb hypoték.

Číst dál...

Koronavir nechodí jen po lidech, ale zasáhl i hypoteční trh. Úrokové sazby hypotečních úvěrů rostou, zájem o hypotéky slábne.

Číst dál...

Celé Česko šije roušky, na střechu nad hlavou je ale také třeba myslet. Přestože většinu lidí nyní zajímá především ochrana zdraví proti koronoviru, pro hypoteční banky se stal únor úspěšným měsícem. Objem půjčených peněz se přiblížil rekordním měsícům.

Číst dál...

Přestože venkovní teploty letošní kalendářní zimě statečně odolávají a na okna již klepe jaro, hypotéky zůstávají v zimním spánku. Úrokové sazby hypotečních úvěrů stagnují, zájem klientů o nové hypoteční smlouvy klesá už několik měsíců po sobě.

Číst dál...

Hypoteční sazby koncem loňského roku přestaly klesat, nižší zájem klientů o nové smlouvy způsobil i pokles celkového objemu půjčených peněz.

Číst dál...