Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

 hypoteční kalkulačka

Kladno - 1 600 000 Kč | 2,79%, Praha 9 - 4 080 000 Kč | 2,79%, Praha 1 - 8 900 000 Kč | 2,89%, Svitavy - 950 000 Kč | 2,99%,
*realizované úrokové sazby našich klientů
Brno - 1 200 000 Kč | 2,49%, Praha 4 -  3 100 000 Kč | 2,79%, Praha 7 - 300 000 Kč | 2, 99%, Praha 2 -  6 000 000 Kč | 2,99%,
*realizované úrokové sazby našich klientů

Úrokové sazby hypoték - září 2021

Hypoindex - FINCENTRUM HYPOINDEX hodnotí vývoj cen hypoték v rámci českých bank (více na www.hypoindex.cz).
Brokerindex - hodnotí vývoj cen hypoték zprostředkovaných vybranými hypotečními makléři, členy Asociace hypotečních makléřů (AHM). Objem produkce členů AHM činí každoročně několik desítek miliard korun.

Hypoindex: 2,43 %     Brokerindex: 2,3 %    Úspora:  58 000 Kč*

*úspora realizovaná při splatnosti 25 let, při výši hypotéky 3 000 000 Kč a konstantních podmínkách úvěru

Požádat makléře o nabídku

 

Úrokové sazby hypoték

Růst úrokových sazeb hypoték nabral slušné tempo. Zrychlovat bude i v dalších měsících.

Číst dál...

Dalo se to čekat, s nadcházejícím podzimem přichází i zdražování hypoték. A růst úrokových sazeb se nezastaví, odborníci předpovídají pokoření tříprocentní hranice ještě do konce roku.

Číst dál...

Hypoteční sazby pokračují v růstu, zdražování ovlivnila i centrální banka, která po delší době zvýšila základní úrokové sazby. Hypoteční trh přesto čeká rekordní rok.

Číst dál...

Hypoteční trh roste. Banky půjčují jako o závod, hypotéky překonaly za první pololetí celoroční objemy i navzdory růstu úrokových sazeb.

Číst dál...

Úroková sazba hypoték se po půl roce vrací nad dvouprocentní hranici, zájem klientů však neklesá. Banky půjčují jako o závod, odborníci očekávají nový hypoteční rekord.

Číst dál...

I když hypoteční úvěry mírně zdražují, přes hranici dvou procent se v dubnu nepřehouply. O hypotéky je stále velký zájem, duben se stal druhým nejúspěšnějším měsícem v historii sledování.

Číst dál...

Druhý měsíc letošního roku nevyslyšel předpovědi a hypoteční sazby dál pokračovaly v poklesu, i když jen mírném. O hypotéky je však nebývalý zájem, klienti si na bydlení v únoru půjčili téměř 30 miliard korun.

Číst dál...

Jaro se sice venku příliš nehlásí, zato se zájemci o hypotéky se roztrhl pytel. Za první čtvrtletí letošního roku si sjednali hypoteční úvěry za téměř 100 miliard korun.

Číst dál...

Úrokové sazby hypotečních úvěrů kopírují venkovní teploty, ani v lednu se jejich pokles nezastavil. Průměrná úroková sazba hypoték klesá již desátý měsíc.

Číst dál...

Ani prosinec nedonutil hypoteční banky zdražit, úrokové sazby hypoték stále klesají. A lidé si půjčují čím dál více, objemy poskytnutých hypotečních úvěrů lámou rekordy.

Číst dál...