Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

 hypoteční kalkulačka

Vestibulum id urna

Portál Hypokalkulačka.cz jsem založila v roce 2007. Cílem bylo poskytnout návštěvníkům stránek srovnání nákladů jednotlivých hypotečních produktů (prostřednictvím tzv. srovnávací hypokalkulačky). Za 7 let existence portálu využilo hypotečních kalkulaček přes milion návštěvníků.  Portál krátce po spuštění začal nabízet bezplatné konzultace s vybranými hypotečními makléři, členy Asociace hypotečních makléřů. Takto vznikla platforma HYPOBROKER, která sdružuje špičkové hypoteční makléře.

Jako manažerka Asociace hypotečních makléřů (AHM), kde působím od jejího úplného zrodu v roce 2006, vím, jak nepřehledná je situace na trhu hypotečního zprostředkování. Vím, jaký je rozdíl mezi průměrným hypotečním makléřem a dobrým hypotečním makléřem. Cílem stránek Hypokalkulačka.cz je nabídnout návštěvníkům opravdu kvalitní a nezávislé poradenství, a to prostřednictvím vybraných kolegů z AHM.

Jsem autorkou projektu na zvýšení hypoteční gramotnosti FÉR hypotéka, který jsem s kolegy z AHM zrealizovala v roce 2013. Tento projekt upozornil na nepřehlednou situaci na trhu hypoték, a to zejména v souvislosti s "informačním vakuem" týkajícím se bankovních poplatků u hypoték.

Využitím služeb našich kolegů z AHM nejenže získáte opravdu nezávislou a odbornou pomoc, ale rovněž podpoříte Nadační fond APOLENA, který jako jeho zakladatelka financuji. Nadační fond APOLENA materiálně podporuje endoskopické operační sály gynekologicko-porodnické kliniky v Praze "U Apolináře", kde se léčí vážně nemocné ženy z celé České republiky.

Jménem týmu HYPOBROKER Vám děkuji za důvěru a těšíme se na setkání s Vámi.

Petra Horáková Krištofová

Náš tým

Petra Horáková Krištofová

Petra Horáková Krištofová

zakladatelka a majitelka portálu

Vystudovala VŠE v Praze, obory Mezinárodní obchod, Mezinárodní politika a diplomacie a Ekonomická žurnalistika. Krátce pracovala v diplomatických službách, ale svoboda privátního sektoru ji lákala více. Působila v realitních a hypotečních společnostech, a to na pozicích manažerky marketingu. Svět on-line marketingu ji natolik pohltil, že se v tomto oboru rozhodla pro vlastní podnikání: dnes provozuje stovku internetových stránek, zejména v oboru financí a zdravotnictví.

V roce 2013 založila Nadační fond APOLENA, který financuje špičkovou operační léčbu zejména onkologicky nemocným ženám. Chod tohoto fondu může díky podnikání financovat, a zajistit tak 100% využití všech darů ve prospěch nemocných žen. Po mnoha letech práce má konečně pocit, že dělá něco opravdu užitečného a potřebného (a naši klienti pomáhají - děkujeme!!! :) )

 

 

Zuzana Kohoutová

Zuzana Kohoutová

šéfredaktorka

Zuzanu dobře znají čtenáři finanční rubriky iDNES.cz, kde se čtyři roky věnovala všemu, co s rodinnými financemi souvisí. Od účtů, spoření, pojištění, investování, hypoték přes půjčky až k tématu, které nemá nikdo rád - daně. Její cesta k novinařině nebyla však přímá. Po gymnáziu chtěla studovat produkci na FAMU, ale nevyšlo to. Začala tedy pracovat v České televizi převážně v technických profesích. Během zaměstnání si také doplnila elektrotechnické vzdělání. Vystřídala několik pracovišť včetně výrobního a vysílacího dispečinku. Po téměř čtvrtstoletí se rozhodla změnit profesi a nastoupila do MF DNES, odkud po šesti letech přešla do rubriky Financí iDNES.cz.

A protože zatoužila po svobodě, vyměnila teplé místo v redakci za nejisté podnikání. Věří, že znalosti a analytické schopnosti přinesou nejen "finanční" uspokojení, protože vždy měla dobrý pocit z toho, když mohla někomu pomoci dobrou radou.

Hypotéky

Stránky novin, časopisů i internetových médií se ...
Minulý týden oznámila jedna z bank působících v ...
Růst úrokových sazeb u hypoték  nahrává ...

Úrokové sazby hypoték

Není to zatím žádné drama, ale po více než roce ...
Zdražování pokračuje. Podle údajů Fincentrum ...
Po teplejších letech se ukazuje ...