Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

 hypoteční kalkulačka

Kladno - 1 600 000 Kč | 4,79%, Praha 9 - 4 080 000 Kč | 4,79%, Praha 1 - 8 900 000 Kč | 4,89%, Svitavy - 950 000 Kč | 4,99%,
*realizované úrokové sazby našich klientů
Brno - 1 200 000 Kč | 4,49%, Praha 4 -  3 100 000 Kč | 4,79%, Praha 7 - 300 000 Kč | 4,69%, Praha 2 -  6 000 000 Kč | 4,39%,
*realizované úrokové sazby našich klientů

Hypotéky

Bankovní rada České národní banky 1. dubna s okamžitou platností uvolnila limity tří úvěrových ukazatelů pro posuzování žádostí o nové hypotéky. 

Číst dál...

Blíží se konec ledna a s ním i jedna důležitá povinnost nejen pro nové majitele nemovitostí. Je jí podání daňového přiznání k dani z nemovitých věcí (dříve se používal termín daň z nemovitosti).

Číst dál...

Do konce května čeká na všechny majitele nemovitostí jedna ne zrovna příjemná povinnost. Tou je zaplacení daně z nemovitých věcí, obecně známá jako daň z nemovitosti.

Číst dál...

Splácet hypotéku neznamená pouze výdaje. S hypotečním úvěrem na byt či jinou nemovitost můžete také ušetřit. Jednou za rok vám přidá pár stokorun, ale i tisícovek, do rodinného rozpočtu.

Číst dál...

Konec prvního měsíce v roce přináší i jednu důležitou povinnost nejen pro nové majitele nemovitostí. A tou je podání daňového přiznání k dani z nemovitých věcí (dříve známou jako daň z nemovitosti).

Číst dál...

Jako by nebylo těch špatných zpráv pro zájemce o hypotéky poslední dobou dost. S říjnem přišlo další zpřísnění v poskytování hypotečních úvěrů.

Číst dál...

Banky si každého žadatele o hypotéku pořádně proklepnou. To je stará známá pravda. Přesto se poslední dobou mohou někteří dříve bonitní klienti setkat s tím, že jim banka hypotéku nedá.

Číst dál...

 

Přísnější pravidla pro hypoteční banky už platí rok. Banky musely zastropovat výši hypotečního úvěru na 90 % hodnoty nemovitosti (LTV).

Číst dál...

Víte, že můžete s hypotékou také ušetřit? Hypotéka na byt či jinou nemovitost, ale také úvěr ze stavebního spoření neznamená jen vydání. Jednou ročně vám udělá radost a přidá alespoň pár korun do rodinné kasy.

Číst dál...

Loňský rok se sice co do hypotečních rekordů příliš nevyznamenal, ale i tak je možné říci, že se hypotékám dařilo. Ostatně překonat absolutně rekordní rok 2016 bylo takřka nemožné, jak pro server Hypokalkulačka.cz správně na začátku roku 2017 předpovídal Pavel Bultas ze společnosti Hypoasistent. 

Číst dál...